O nas

 

Szanowni Państwo i Drodzy Klienci!

 
Turystyką zajmujemy się już od 24 lat. Filozofia naszej pracy jest prosta: zapewnić perfekcyjne przygotowanie każdej imprezy turystycznej i profesjonalne ją przeprowadzić. Przez te wszystkie lata staraliśmy się stale udoskonalać i poszerzać swoją ofertę, zachowując przy tym najwyższy standard oferowanych usług.
 
Głównymi filarami naszej działalności jest organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży, firm oraz seniorów.
 
Przygotowując ofertę dla najmłodszych klientów kierowaliśmy się naszym motto: „Podróże kształcą”. Poprzez ciekawy program pragniemy rozwijać w uczestnikach ciekawość świata i otwartość na inne kultury, a naszych małych podróżników traktujemy bardzo poważnie i profesjonalnie podchodzimy do ich potrzeb.
 
W ofercie skierowanej dla seniorów zwracamy szczególną uwagę na wysoki komfort i dobre samopoczucie podróżujących.
 
Oferta skierowana dla firm zawiera „szyte na miarę” imprezy, których głównym celem jest zintegrowanie wszystkich uczestników.
 
Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jako agent turystyczny i indywidualnemu podejściu w organizacji wypoczynku zapewniamy Państwu wyjątkowy urlop – dobierając ofertę do potrzeb każdego Klienta podróżującego w najdalsze nawet zakątki świata. Polecamy tylko sprawdzone przez nas i naszych Klientów hotele. W ofercie uwzględniliśmy tylko sprawdzonych touroperatorów takich jak:Itaka, Rainbow, Exim Tours, Sun&Fun, Almatur, Coral Travel,Nekera, Ecco Holiday
 
Mocną stroną naszej działalności jest również sprzedaż biletów lotniczych i autokarowych do Niemiec i krajów Europy. W naszym biurze można nabyć bilet na wszystkie autokary wyjeżdżające z Kluczborka i okolic, jak również na relacje rozpoczynające się za granicą.  
 
Będziemy zaszczyceni, jeśli wybiorą Państwo nasze biuro podróży jako organizatora swojego wolnego czasu. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu samych pozytywnych i niezapomnianych wakacyjnych przeżyć.
 
Pracownicy Biura Podróży CONTI